Hlavním požadavkem klientů rodičů bylo odstranit okoukanou oranžovou barvu na nábytku a vytvořit pro dospívající dceru prostor odpovídající jejímu věku. To vše…

O realizaci

Hlavním požadavkem klientů rodičů bylo odstranit okoukanou oranžovou barvu na nábytku a vytvořit pro dospívající dceru prostor odpovídající jejímu věku. To vše za použití co nejmenších finančních nákladů.

Vzhledem k předchozí barevné přesycenosti jsme se snažili tento vjem co nejvíce utlumit. Pokoj působil divoce, dětsky a nenavozoval potřebnou pohodu a klid potřebný pro studium a odpočinek. Právě proto jsme dospěli k tomu, že pouhou úspornou výměnou a doplněním dvířek nábytku dosáhneme požadovaného efektu. Bílou barvu kombinovanou s černou na detailech nábytku jsme oživili tyrkysovou na textiliích a zlatou v doplňcích. Nábytek jsme přemístili tak, aby byl pokoj rozdělen na funkční zóny. Vybavení pokoje jsme doplnili o nezbytný toaletní stolek a stoličku. Princeznovský nádech dodal pokoji „baldachýn“ u postele, který vytváří dojem pokoje v pokoji.

Obrázky

Komentáře

Další realizace