Dobrá kuchyň musí být nejen krásná a z kvalitních materiálů. Le bon při navrhování dbá na důležité detaily, které zásadně ovlivňují, jak dobře se v…

O realizaci

Dobrá kuchyň musí být nejen krásná a z kvalitních materiálů. Le bon při navrhování dbá na důležité detaily, které zásadně ovlivňují, jak dobře se v kuchyni člověk cítí. V dobře navržené kuchyni máte všechno při ruce a rádi zde trávíte čas.

Podobě nové kuchyně je potřeba věnovat péči. Jakmile je jednou kuchyň hotová, těžko se na ní cokoliv mění nebo doplňuje.

Zasouvací panely

Při vaření jsou panely zasunuté do boků, takže nezavazí a my máme pohodlný přístup ke všem domácím spotřebičům. Niku se spotřebiči můžeme snadno schovat, pokud je nepoužíváme. 

Další kuchyně se zasouvacími panely můžete vidět na https://www.lebon.cz/kuchyne/

Úložný prostor v ostrůvku

Skříňky i z vnější strany ostrůvku pojmou spoustu věcí. Protože jsou snadno přístupné ze strany obývacího pokoje, můžeme zde skladovat cokoliv, ne jenom nádobí.

U vyvýšeného baru na ostrůvku se dobře stojí a konverzuje s kuchařem. Ani tento prostor jsme nenechali ladem a do baru jsme umístili šuplíky.

Elektrické zásuvky v ostrůvku

Kuchyně Le bon procházejí neustálým vývojem, stále hledáme způsoby, jak je vylepšit. Nejdříve jsme  vyráběli na baru v ostrůvku jen otevřenou niku. Protože velikost niky vybízí k odkládání mobilů a tabletů, doplnili jsme ji zásuvkou. Mobil není na očích, ale stále při ruce.

Obrázky

Fotograf: Le bon

Komentáře

Další realizace