Při první schůzce jsem pochopila, že mě čeká náročný projekt, ale zároveň velká výzva. Klientka požadovala v bytě prohodit dispozičně kuchyň s koupelnou.…

O realizaci

Při první schůzce jsem pochopila, že mě čeká náročný projekt, ale zároveň velká výzva. Klientka požadovala v bytě prohodit dispozičně kuchyň s koupelnou. Prostor měl potenciál, klientka měla skvělý vkus a tak jsem věděla od začátku, že vznikne něco výjimečného.

Na první schůzce jsme probraly požadavky na funkčnost nového prostoru, úložné prostory, design a omezení, která bylo potřeba dodržet. Nejzásadnější překážkou v prohození koupelny s toaletou místo původní kuchyně se stala právě toaleta. To se bohužel ukázalo až v průběhu stavebních prací. Koupelnu si klientka řešila víceméně sama s designovým koupelnovým studiem a já s ní v rámci koupelny řešila jen některé technické detaily a byla jsem takovým poradním hlasem u výběru zařizovacích prvků.

V barevnosti jsme se shodly. Bílou jako královnu barev jsme od začátku chtěly doplnit dřevem a černým akcentem. U dřeva jsme jen musely dát pozor na odstín, aby vše ladilo s dubovými parketami. Pracovní desku po všech možných variantách nakonec klientka vybrala keramickou v bílé barvě s velmi jemnou šedou žílou. Podlahu v místě původní koupelny jsme doplnily parketami ve stejném formátu. Podlaha v nové koupelně a na toaletě byla vybrána ve větším formátu a krásném hnědém zemitém odstínu.

Více o projektu se dozvíte na www.kuchynskyporadce.cz/bila-lakovana-kuchyne-s-drasanou-dubovou-dyhou-a-keramickou-pracovni-deskou-ktera-nahradila-puvodni-koupelnu

Obrázky

Komentáře

Další realizace