O realizaci

 

O majitelích

Starší manželský pár, Iveta a Michal, prožili život plný radostí, zvratů a dobrodružství. Postavili si spolu krásnou moderní dřevostavbu od firmy Dřevo-House v malé vesnici na Střední Moravě u Prostějova. Majitelé si ho nechali postavit na stáří. Jejich původní dům byl už příliš velký a první patro takřka nevyužívali. Nový domov mají dokonale promyšlený, majitelka Iveta totiž myslela i na ty nejmenší detaily. Zkrátka přesně věděla, co chce.

O dispozici domu

Hlavní obytnou a centrální  místností celého domu je obývací pokoj, který je propojen se zahradou. Kde jak říká paní majitelka tráví celé léto.  V domě jsou navrženy dvě koupelny, jedna pro vnoučata s dětským zařízením a jedna pro dospělé. Dále je zde ložnice propojená s komfrotní šatnou a pokoj pro hosty. 

O konstrukci a samotné realizaci 

Dům je navržen jako montovaná dřevostavba z panelového  systému firmy Dřevo-House. Firma se věnuje individuální výstavbě, na základě požadavků klienta. Objekt byl navržen ve firmě ve spolupráci s majitelkou, která věděla co přesně chce a tak nám výrazně zjendodušila práci. Délka samotné realizace byla 3 měsíce. 
  

Obrázky

Fotograf: Dřevo-House s.r.o.

Komentáře

Další realizace