Přání majitelů

Tyto domy byly postaveny pro šest budoucích majitelů, kteří chtěli utéct ruchu velkoměsta a podat si ruku s firmou Dřevo-House a přijmout…

O realizaci

Přání majitelů

Tyto domy byly postaveny pro šest budoucích majitelů, kteří chtěli utéct ruchu velkoměsta a podat si ruku s firmou Dřevo-House a přijmout koncept jimi navržených rodinných domů. Každý dům měl být přitom postaven tak, aby respektoval soukromí rodinného zázemí na zahradě a zároveň byl ekonomicky udržitelný.

Dispozice domu

Jedná se o šest rodinných domů seřazených vedle sebe, které jsou navrženy jako přízemní bungalovy se sedlovou střechou. Domy jsou navrženy jako 4+kk s velkým obývacím pokojem a kuchyňským koutem. Dům a zahradu propojuje zastřešená část terasy. Dům poskytuje tři ložnice, samostatnou technickou místnost, komoru, koupelnu s toaletou a samostatnou toaletu. 

Konstrukce a samotná realizace

Domy jsou navrženy jako montované dřevostavby z panelového systému firmy Dřevo-House. Konstrukce je difuzně uzavřená. Objekty byly navrženy firmou Dřevo-House, přičemž délka výstavby trvala čtyři měsíce. 

Obrázky

Fotograf: Dřevo-House

Komentáře