O realizaci

Malinký modulový dům na Benešovsku ve Středních Čechách postavil pan Roman na zahradě vlastního domu pro svou maminku, která náhle ovdověla a zůstala sama ve velkém domě. Situace vyžadovala rychlou reakci, proto zvolil stavbu modulové dřevostavby od firmy Dřevo-House.  Maminka pana Romana začala žít v podstatě nový život. Hodně času tráví na zahradě, stará se o vnoučata, která má na blízku  a zároveň má své soukromí. 

O dispozici domu

Modulový dům MH02 má rozměry 4x9 m s podlahovou plochou 28 m2. Dům nabízí obávací pokoj s kuchyňským koutem, ložnici a koupelnu vybavenou pračkou. Do domu vejdete přes zádveří, odku pokračujete dál buď do koupelny, nebo do obývacíhjo pokoje s kuchyňským koutem. Na konci je ložnice s pracovnou. 

O konstrukci a samotné realizaci

Modulové domy firmy Dřevo-House jsou realizovány ze špičkových materiálů, jako zatplení dřevovláknitými deskami, obklad sibiřským modřínem atd.. Konstrukce je navržena, jako  difuzně otevřená. Princip a podstata těchto domů spočívá v tom, že je na pozemek dovezen již kompletní. Jak říká pan majitel dům dovezli v 7 ráno a odpoledne jsem mohl bydlet. 

Obrázky

Fotograf: Dřevo-House s.r.o.

Komentáře

Další realizace