Byt 2+kk. Přáním klientky byla velká kuchyň s barovým posezením, vinotéka, skrytý bar, potravinová skříň a vyřešení úložných prostor. Jako vzpomínku chtěla mít…

O realizaci

Byt 2+kk. Přáním klientky byla velká kuchyň s barovým posezením, vinotéka, skrytý bar, potravinová skříň a vyřešení úložných prostor. Jako vzpomínku chtěla mít někde na očích průvodce ze zemí, které dosud navštívila.

Mezi kuchyňskou linkou a dveřmi byla nepěkná nika, kde byla vestavná skříň. Vytažením niky více do prostoru, ke stropu a směrem ke kuchyňské lince zmizel vyčnívající roh kuchyně. Zároveň se schovala dvířka od rozvodné skříňky, která ale zůstala pohodlně přístupná. Celý tento prostor se sjednotil.

Po otevření úkrytu pro rozvodnou skříňku se jako moment překvapení objeví skrytý bar. V původní nice je umístěná lednice, potravinová skříň a další úložné prostory (žehlící prkno, úklidové prostředky, …). Vinotéka našla místo ve vnějším rohu kuchyňské linky a je snadno přístupná.

Pro narušení ostrého tmavého tvaru TV jsou na celé zdi za televizí umístěny dubové kolíky v laminové desce. Dubové kolíky plní jak funkci estetickou, tak i praktickou. Na kolíkách jsou volně položené poličky, které lze libovolně přemístit a měnit tak vzhled celé stěny podle nálady. Na poličkách jsou vystaveny průvodci z cest a jsou tak příjemnou vzpomínkou při relaxaci na sedačce.

V ložnici je otevřená šatna a vestavná skříň. Všechna přání klientky se nakonec podařilo splnit.

Obrázky

Komentáře

Další realizace