Klient k nám přišel s tím, že má pro ložnici jeden velký prostor a chtěl by v prostoru mít ložnici i šatnu. Potřeboval také dořešit stavbu a poradit&nbsp…

O realizaci

Klient k nám přišel s tím, že má pro ložnici jeden velký prostor a chtěl by v prostoru mít ložnici i šatnu. Potřeboval také dořešit stavbu a poradit zda šatnu stavebně oddělit od ložnice, apod.

Vrhli jsme se tedy do plánování a po krátkém čase jsme klientovi sdělili, že prostor pro ložnici a šatnu může zachovat tak, jak je a není potřeba nadále řešit stavební úpravy. Jeden s dalších požadavků klienta byla moderní ložnice a funkční šatna a jinak nám dal volnou ruku.

Vytvořili jsme tedy luxusní designovou postel včetně elektroinstalace, lampiček a dekorativního osvětelení, doplnili ji o komodu  na spodní prádlo, ze které nám vychází panel, na kterém je televize. Prostor pro šatnu jsme vytvořili vytvořením stěny z lamina a použitím skleněných posuvných dveří do pouzdra. V šatně je pak použitý speciální systém s možností přeorganizování a výškového nastavení, což umožňuje opravdový komfort pro budoucí uživatele. Za zmínku v šatně určitě stojí dva speciální výsuvno-otočné botníky, celkem na 40 párů bot.

Zbývá už jen dodat, že klient byl s vizualizací velmi spokojen, řekl bych až mile překvapen a to je přesně naším cílem.

Obrázky

Komentáře

Další realizace