Projekt dětské herny Mini Heroes, nacházející se v objektu River Garden v pražském Karlíně. Prostor byl před kolaudací a naprosto prázdný, postarali jsme se o…

O realizaci

Projekt dětské herny Mini Heroes, nacházející se v objektu River Garden v pražském Karlíně. Prostor byl před kolaudací a naprosto prázdný, postarali jsme se o všechny fáze projektové dokumentace. Od studie, dokumentace změny stavby před dokončením, realizační projektovou dokumentaci až po finální dokumentaci skutečného provedení. Na stavbě jsme také působili v roli autorského dozoru a postarali se o dodávku stavby a jejích komponentů-nábytku atd. Co se návrhu týče, základní barvy jsme volili spíše střídmé. Věděli jsme, že do prostoru bude osazeno mnoho barevných dětských hraček, žíněnek a dalšího vybavení.
Základními barvami je tedy černá (RAL 7016 anthracite), bílá a proteplující obklad z borové překližky. Kvůli dimenzím stropu jsme byli nuceni vézt vzduchotechniku pod stropem, abychom zakryli její nevzhlednou formu, nalakovali jsme ji také do anthracitové barvy. 
Prostor se skládá ze cvičebního prostoru, prostoru čekárny/kavárny rodičů a zázemí.
Doufáme, že hernu se svými dětmi navštívíte, jelikož rozvíjení motorických schopností u dětí předškolního věku je velmi důležité. 
Více info na: http://www.miniheroes.cz/

Obrázky

Fotograf: Daniel Čáha

Komentáře

Další realizace