Chytrý apartmán U Venuše - ChuaveTM je netradičně pojatý show-room, k jehož vytvoření nás přivedly zkušenosti z realizací desítek projektů inteligentního…

O realizaci

Chytrý apartmán U Venuše - ChuaveTM je netradičně pojatý show-room, k jehož vytvoření nás přivedly zkušenosti z realizací desítek projektů inteligentního bydlení. Klient se zde stává obyvatelem inteligentní domácnosti a během dovolené nebo prodlouženého víkendu má šanci si vyzkoušet, jak se žije v chytré domácnosti.

Pro většinu lidí představují možnosti ovládání domu nebo bytu stále ještě sci-fi nebo high-tech bydlení určené pro hrstku vyvolených. Projekt Chytrého apartmánu U Venuše – ChauveTM vznikl, aby široké veřejnosti přiblížil dnešní možnosti inteligentních domácností a chytrého bydlení v praxi a poskytl příležitost vyzkoušet si, jak se v takové domácnosti žije. Záměrně jsme pro umístění chytrého apartmánu zvolili turisticky vyhledávanou a zajímavou lokalitu vinařské obce Pavlov, nacházející se v srdci Pálavy, protože chceme, aby se možnost vyzkoušení technologie stala doplňkem dovolené nebo víkendového pobytu a nikoliv hlavním důvodem návštěvy.

Obrázky

Komentáře