Saffron Authentica předčí svojí výjimečností všechny ostatní. Charakterizují ji tři pružinové systémy v boxu a v hlavní matraci, bohaté vrstvy koňských žíní,…

O realizaci

Saffron Authentica předčí svojí výjimečností všechny ostatní. Charakterizují ji tři pružinové systémy v boxu a v hlavní matraci, bohaté vrstvy koňských žíní, vlny, bavlny a kašmíru. Hlavní matraci tvoří dva unikátní 15 a 10 centimetrů vysoké pružinové systémy, umístěné na sebe, které se po stlačení pohybují samostatně. Tím zabezpečují maximální pohodlí a pružnější podporu těla během spánku. V boxu se nachází 15 centimetrů vysoký pružinový systém podpírající nejtěžší části těla. Matrace Authentica je navíc po celém obvodu dvakrát ručně prošívaná, což jí dává ještě větší stabilitu, pohodlí a kompaktnost. Díky speciálně vyvinutým pružinovým systémům v kombinaci s nejlepšími přírodními materiály tak můžete odpočívat v posteli, která je dokonalejší a pružnější než kterákoliv jiná.

Osm centimetrů vysoký Topper Cashmere De Luxe se skládá z vrstev volných bílých koňských žíní, vlny, bavlny a kašmíru. Nedocenitelnou výhodou je měkkost a příjemný pocit kašmíru, který v zimě hřeje a v létě příjemně chladí.

Saffron Authentica je symbolem nejvyššího spánkového standardu a luxusu. Kašmír, tři pružinové systémy, bohaté vrstvy volných koňských žíní a detailní ruční výroba vytvořili nejluxusnější a nejpohodlnější postel – Saffron Authentica.

Obrázky

Komentáře

Další realizace