Návrh interiéru bytu pro mladou čtyřčlennou rodinu jsme začali řešit ještě před výstavbou, proto jsme měli možnost zasáhnout i do dispozice a upravit ji přesně…

O realizaci

Návrh interiéru bytu pro mladou čtyřčlennou rodinu jsme začali řešit ještě před výstavbou, proto jsme měli možnost zasáhnout i do dispozice a upravit ji přesně podle představ majitelů. Hlavním požadavkem na interiérový design bylo vyřešení úložných prostorů, aby jich bylo co nejvíce a co nejméně vidět. Zvládli jsme to v monochromatickém designu, který oživují zařizovací prvky ze dřeva a v zemitých barvách.

Denní zóna

Denní část bytu tvoří kuchyně s ostrůvkem, jídelní stůl pro šest lidí a komfortní sedačka s rohovým lehátkem. S výjimkou kuchyňské sestavy a skříňky pod televizor, které jsou navrženy a vyrobeny na míru, je zařízení od známých výrobců designového nábytku. Monochromatické odstíny na nábytku kontrastují s dřevěnými částmi nábytku i dřevěnou podlahou a zároveň ho nechávají vyniknout.

Černobílá kuchyně s ostrůvkem

Design kuchyně jsme postavili na čisté kompozici v kontrastních barvách bílé a černé. Neutrální odstíny kuchyně nechávají vyniknout dřevěnou podlahu ze skutečného dřeva. Vysoké kuchyňské skříňky v černé barvě obsahují kromě niky s dřezem i dostatek úložných prostorů. Ostrůvek s varnou deskou jsme navrhli v čistě bílé barvě. Pro zachování minimalismu sá všechna dvířka otevírají stlačením, některé dokonce s elektrickým pohonem.

Obrázky

Fotograf: Tomáš Manina

Komentáře

Další realizace