Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Příběh Bydlo.cz


 

Takhle nějak to začalo...

 

Nábytku se věnuji od malička. Můj dědeček mě brával do své dílny. Ještě dnes si pamatuji tu vůni čerstvých pilin. Hoblovali jsme, řezali, vrtali i uklízeli dílnu. Častokrát jsem pomáhal vyrábět různé poličky, desky na krájení nebo hrábě. Děda byl kutil. Ne všechny projekty zakončil úspěchem. Pamatuji si třeba na štafle, které se po pár letech zkroutily tak, že by posloužily spíše jako rarita v cirkusu.

Vystudoval jsem střední školu nábytkářskou, prošel výrobou několika nábytkářských firem, až jsem se našel ve svém vlastním studiu. Navrhoval jsem interiéry a prodával nábytek. Je to ta nejúžasnější práce na světě, ale krize a pár špatných rozhodnutí mé podnikání bohužel pomohla ukončit.

Vždy mne bavilo sledovat trendy, řešit interiérový design. Častokrát mě oslovovali známí: “Neznáš nějakou stránku, kde můžu najít inspiraci pro bydlení?”, “Dají se někde na jednom místě najít ukázky práce architektů? Řeším kuchyni a rád bych se inspiroval, našel zajímavé realizace.” To mne přivedlo na myšlenku takové místo vytvořit.

 

Jmenuje se Bydlo.cz a na facebooku jsme již více jak 7let a máme přes 200 000 aktivních fanoušků

 

 

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock