V tomto projektu jsem nejprve bojovala s místem, protože celý byt, který se nachází v 2.NP rodinného domu, je velmi malý a obývá ho čtyřčlenná…

O realizaci

V tomto projektu jsem nejprve bojovala s místem, protože celý byt, který se nachází v 2.NP rodinného domu, je velmi malý a obývá ho čtyřčlenná rodina. Bylo potřeba sjednotit malý prostor barevně a stylově tak, aby byt působil pokud možno vzdušně a jednotně. Zvolila jsem proto ve všech místnostech stejnou podlahovou krytinu v dezénu šedobéžového dubu, veškerý nábytek je v bílé barvě s různými barevnými akcenty dle typu pokoje.

V dívčím pokoji bílou barvu doplňují různé akcenty tmavě zelené, šedé a růžové. Našel se zde i prostor pro knihovnu, pod kterou je v jedné části relaxační koutek s křesílkem, odkládacím stolkem a zrcadlem.

V klučičím pokoji je bílá barva doplněna šedou a tyrkysově modrou. V tomto pokoji je dominantní velký pracovní stůl, ve kterém je „peřiňák“. Komoda a police pak nabízejí dostatek úložných prostor pro klučičí poklady.

Ložnice rodičů je laděna více do přírodního stylu, proto bílou barvu doplňují béžové a světle zelené akcenty. Do ložnice se vešla i komoda s malým pracovním místem.

Ve všech místnostech jsou hlavní úložné prostory řešeny vestavěnými skříněmi. 

Obrázky

Komentáře

Další realizace