Ocenění Kanceláře roku 2018


Jak skloubit německou preciznost a českou živelnost? Nové administrativní prostory pro pražskou pobočku jedné z největších…

O realizaci

Ocenění Kanceláře roku 2018


Jak skloubit německou preciznost a českou živelnost? Nové administrativní prostory pro pražskou pobočku jedné z největších světových agentur musely najít odpověď na tuto a jiné otázky. Během půl roku jsme společně hledali a realizovali řešení, které bude maximálně funkční a motivující. Cílem bylo vytvořit prostředí, které podpoří kreativitu a nadšení všech zaměstnanců. Prostory se nacházejí v býválém výzkumném automobilovém ústavu díky čemuž mají silný industriální charakter, který bylo nutné respektovat stějně jako jeho řád a konstrukce. Navržený prostor je členěn dle potřeb jednotlivých týmů. 
V otevřené hale bylo nutno nalézt různorodost a vytvořit tak různá zákoutí. Hlavním motivem je úhlopříčná osa, která funguje jako hlavní koridor kanceláří, po jehož stranách se postupně otevírají zasedačky, meeting boxy, kuchyně, odpočinková lehátka a mnoho dalších elementů návrhu. Tato osa, začínající u hlavního vstupu a konče na otevřené terase, dává celému prostoru dynamiku. 

Obrázky

Fotograf: BoysPlayNice

Komentáře

Další realizace