Tato kuchyně byla navržena a vyrobena pro klienty, kteří rekonstruovali svou venkovskou usedlost. Je součástí otevřeného prostoru jednoho z loftových…

O realizaci

Tato kuchyně byla navržena a vyrobena pro klienty, kteří rekonstruovali svou venkovskou usedlost. Je součástí otevřeného prostoru jednoho z loftových apartmánů. Elegance anglické kuchyně se zde krásně prolíná s tradičním venkovským stylem. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit jedinečnou, praktickou kuchyni, která podtrhne krásu celého prostoru.

Dominantou kuchyně je krásný kuchyňský ostrůvek, v přední části s elegantními skleněnými dvířky. Na vnitřní straně kuchyňského ostrůvku je zabudovaná plynová varná deska a elektrická trouba značky SMEG. Černá barva spotřebičů vytváří úžasný kontrast s šafránově žlutou barvou. Všechny naše kuchyně precizně ručně natíráme. Úchytky dovezené z Velké Británie krásně ladí k pracovní desce a polici z masivního dubu. Dalším výrazným prvkem kuchyně je prostorný keramický belfast dřez anglické značky Shaws of Darwen, který je doplněn tradiční mosaznou baterií. Na přání klienta jsme vyrobili dubovou bedýnku na pojezdech pro uskladnění zeleniny.

 

Obrázky

Fotograf: Marika Zaradska

Komentáře

Další realizace