Interiér domu z devadesátých let potřeboval rekonstrukci. Jde o kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Majitelé mají rádi jednoduchý design, střídmou barevnost a…

O realizaci

Interiér domu z devadesátých let potřeboval rekonstrukci. Jde o kuchyň s jídelnou a obývací pokoj. Majitelé mají rádi jednoduchý design, střídmou barevnost a přírodní materiály.Interiér měl být světlý a útulný. Měnila se částečně dispozice, proběhla rekonstrukce topení, které je nyní v podlaze. S majiteli jsme vybrali trojvrstvou dřevěnou podlahu, stejnou pro celý propojený prostor. Dveře jsou původní.

Kuchyň doznala největších změn 

Byla vybourána příčka mezi bývalou kuchyní a spíží, zůstat musel nosný sloup, který je do celku zakomponován jako součást barového pultu. Bílo- černo -šedá kombinace kuchyně působí čistě, je zjemněna světlou dřevěnou podlahou a oživena červenými akcenty. Podle současných trendů jsou úložné prostory převážně v spodních skříňkách, horní skříňky jsou redukovány na nezbytné minimum. Promyšlené osvětlení celou kuchyň zútulňuje.

V jídelně je velký jídelní stůl s pohodlnými židlemi v skandinávském stylu

V obývacím pokoji je nový krb, nábytek na míru z kvalitní dýhy v kombinaci s nohama z broušené oceli a je bezúchytkový. Do pokoje se pohodlně vešel i pracovní kout. Byla zvolena střídmá přírodní barevnost s červeným akcentem v podobě jednoho z konferenčních stolků trojúhelníkového tvaru, který je teď velmi aktuální, a židle u pracovního stolku. Pokoj velmi zabydluje kvalitní bytový textil.

Podařilo se nám vytvořit moderní městský interiér s prvky skandinávského designu, který je zároveň útulný a domácký.

Obrázky

Komentáře

Další realizace