Moderní přízemní bungalov Perseus 120 má zcela netradiční architekturu. Tento dům osloví toho, kdo chce být výjimečný. Přízemní bungalov Perseus…

O realizaci

Moderní přízemní bungalov Perseus 120 má zcela netradiční architekturu. Tento dům osloví toho, kdo chce být výjimečný. Přízemní bungalov Perseus má prostorný obývací pokoj společný s jídelním koutem. Celou stěnu společenské místnosti tvoří prosklená plocha francouzských oken. Na kryté terase, která vznikla protažením pultové střechy, se vám bude jistě příjemně odpočívat! Zajímavostí je také průchod ze zádveří přes spíž do kuchyně. Nákup nemusíte nosit přes celý dům, ale hned ho odložíte a uklidíte!

Špičková kvalita je pro nás standard. Pracujeme s technologií Difutech®, která udržuje v interiéru po celý rok příjemné klima. Zejména tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Domy stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a dům All inclusive. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace. Uvedená cena je bez ceny za základovou desku.

Obrázky

Fotograf: Martin Zeman

Komentáře

Další realizace