Naše nejnovější realizace kuchyně z masinu s názvem Georgia - jená se o kuchyni vyrobenou z masivního dřeva. Kromě klasických kuchyní máme v nabídce…

O realizaci

Naše nejnovější realizace kuchyně z masinu s názvem Georgia - jená se o kuchyni vyrobenou z masivního dřeva. Kromě klasických kuchyní máme v nabídce i novou sérii kuchyní s typizovanými skříněmi v šířkách 30cm, 60cm a 90cm a velmi dobře pasují nejen do menších interiérů. Jsou plně funkční jako např. kuchyně z Ikei, navíc mají kvalitní pojezdy u zásuvek, avšak hlavní rozdíl je v tom, že jsou to kuchyně opravdu ze dřeva!! Barva je na přání zákazníka.

Nabízíme pohled do jedné takové venkovské kuchyně

Většina dílů kuchyně je typizovaných, jen některé dotvářeli naši truhláři na míru, včetně dřevěné pracovní desky, kterou nabízí v dubu nebo v jasanu. Keramický dřez je z Ikei, pod něj truhláři vyrobili díl s jedním velkým šuplíkem sloužícím na tříděný odpad. Nově nabízíme také vysoký díl na troubu, který skvěle zakončuje linku. Kuchyně je složena hlavně z šuplíkových dílů různých šířek. Také stůl a židle jsou z našeho sortimentu.

Zelený ostrůvek je krásnou dominantou celé místnosti

Paní majitelce se podařilo krásně vše sladit a vytvořit nádherně útulný domov pro celou rodinu. Dětem vytvořila pochozí koberec pro zdravé nožičky. Děkujeme za návštěvu a přejem mnoho pohody.

Obrázky

Komentáře

Další realizace