Ukládání projektu

Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Komfortní loft s precizním řemeslným zpracováním

Zajímavý loft se spoustou překvapivých řešení. Sklápění, posouvání, spouštění, skrývání ... modifikují účel čistého prostoru sjednoceného přírodním materiálům a nadstandardním řemeslným detailům.

Zajímavý loft se spoustou překvapivých řešení. Sklápění, posouvání, spouštění, skrývání ... modifikují účel čistého prostoru sjednoceného přírodním materiálům a nadstandardním řemeslným detailům.

Projekt vznikl v bratislavském ateliéru Pantograph. Návrh interiéru bytu zohledňuje potřeby klienta - mladého bezdětného páru. Nároční klienti si vyžádaly použití kvalitních přírodních materiálů a sofistikované výtvarné zpracování. Precizní práce se dřevem, promyšlený detail, střídmá barevnost a konzervatíně/moderní, nadčasový design jsou společnými jmenovateli všech prostor.

Architekti pohyblivými stěnami vytvořili zajímavý loft s množstvím překvapivých řešení. Sklápění, posouvání, spouštění, skrývání, modifikují účel čistého prostoru sjednoceného přírodním materiálům a nadstandardním řemeslným detailům.

Rovnováha účelnosti a důmyslné propracovanosti vytvářejí útulný interiér. Akceptovatelný širokým spektrem uživatelů. Současné řešení, které se bude líbit širokému spektru lidí. Dokonce i těm konzervativnějším, kteří nemají rádi nové, trendové řešení.

Prostor na úvod názorně představí následující video a pak fotogalerie klíčových vnitřních prostor

Zdroj: pantograph.sk

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější realizace

Realizace pergoly PLACEO

Byt pro milovníka techna

Netradiční kuchyň

Moderní bydlení s industriálním nádechem

Pokojíček pro milovníka aut

Rekonstrukce bytu Brno Bohunice

Sledujte nás

Nejčtenější články

Montovaný dům postavili za pouhých 10 dní

Unikátní přestavba venkovské stodoly

Chaloupka, která klame vzhledem, neuvěříte, že jde o novostavbu!

Proměna starého mlýna, který posledních dvanáct let chátral

Originální dům na svažitém pozemku

Neobvyklý dům pro babičku

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock