Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Připravte pro své přátele piknik, na který níkdy nezapomenou!

Jestli si při slově piknik představíte nedobré jídlo, pití v plastových lahvích a nepohodlné mačkání na děravé dece, jste na velikém omylu. Nechejte se námi inspirovat a zažijete ten nejpříjemnější večer vašeho života!

Co budete potřebovat?
Jídlo a pití je skutečně lepší umístit na improvizované stolky s pevným povrchem, aby se nic nerozlilo a oddělila se jasně část na sezení. Ideální pro to jsou palety, které nezaberou příliš místa v autě. Dnes seženete doslova za pár korun různé koberečky, na kterých se velmi příjemně sedí a navíc skvěle vypadají. Doplňte je o deky, plédy a pár polštářů a o pohodlí máte postaráno. Ikdyž budete jíst v přírodě, nezapomeňte přibalit prostírání a látkové ubrousky. Právě to udělá z každého prostřeného stolu skutečnou hostinu. K dokonalosti už chybí jen hudba a svíčky.

Jaké jídlo připravit?
Musíte počítat s tím, že jídlo během přepravy vychladne a navíc zřejmě budete jíst a popíjet v delším časovém rozmezí. Vhodné jsou proto různé tapas, tortilly, saláty, zapečené toasty, obložené mísy s bagetami. Pro milovníky masových pokrmů připravte domácí paštiky. Nezapomeňte na ovoce, olivy a sýrový talíř. Právě takové detaily způsobí, že všem bude dobře a můžete si užít krásný večer.

{reklama-0}

 

Zdroj: blogg.skonahem.com, Mel Denisse

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější projekty

Baťovská vista

Obývák v kombinaci bordové a stříbrné.

Moderní mezonetový apartmán

Venkovní kuchyň s nerezovou pracovní deskou

Přírodní venkovská zahrada

Mátová ložnice v podkroví

Sledujte nás

Nejčtenější články

Proměna starého mlýna, který posledních dvanáct let chátral

Chaloupka, která klame vzhledem, neuvěříte, že jde o novostavbu!

Nový domov v eklektickém stylu s nádechem Skandinávie

Dům s respektem k hmotnému odkazu

Ze starého fádního bytu vznikl stylový interiér

Jedinečný dům vyplnil proluku širokou pouhých 3,35 metrů

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock