Bydlení Přidáno: 5. 2. 2018

Podkroví v domě rodičů

Autor: moje Bydlo.cz

Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní.

Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní.

Nacházejí se zde přirozené dřevěné stavební prvky, které jsou nositelem designu a nálady v interiéru. V rámci barevného řešení a materiálů pracovali s dřevěnou podlahou v světlejších tónech. Tuto barevnost doplnili antracitovými prvky na kuchyňské lince a v nábytku, což vytváří příjemný kontrast těchto dvou materiálů. Důležitou roli hrají i kožené křesílka, které dotvářejí celou atmosféru. V rámci osvětlení navrhli stropní lištu s nastavitelnými svítidly, což i v takovém prostoru vytváří možnost variabilního osvětlení.

Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní. Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní. Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní. Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní. Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní. Půdní prostory mají svou přirozenou atmosféru, která se dá podtrhnout dobrým řešením. V tomto prostoru navrhli architekti studia PJURE obývací pokoj propojený s kuchyní.
Zdroj:  pjure.eu
Další články: