Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Komfortní loft s precizním řemeslným zpracováním

Zajímavý loft se spoustou překvapivých řešení. Sklápění, posouvání, spouštění, skrývání ... modifikují účel čistého prostoru sjednoceného přírodním materiálům a nadstandardním řemeslným detailům.

Zajímavý loft se spoustou překvapivých řešení. Sklápění, posouvání, spouštění, skrývání ... modifikují účel čistého prostoru sjednoceného přírodním materiálům a nadstandardním řemeslným detailům.

Projekt vznikl v bratislavském ateliéru Pantograph. Návrh interiéru bytu zohledňuje potřeby klienta - mladého bezdětného páru. Nároční klienti si vyžádaly použití kvalitních přírodních materiálů a sofistikované výtvarné zpracování. Precizní práce se dřevem, promyšlený detail, střídmá barevnost a konzervatíně/moderní, nadčasový design jsou společnými jmenovateli všech prostor.

Architekti pohyblivými stěnami vytvořili zajímavý loft s množstvím překvapivých řešení. Sklápění, posouvání, spouštění, skrývání, modifikují účel čistého prostoru sjednoceného přírodním materiálům a nadstandardním řemeslným detailům.

Rovnováha účelnosti a důmyslné propracovanosti vytvářejí útulný interiér. Akceptovatelný širokým spektrem uživatelů. Současné řešení, které se bude líbit širokému spektru lidí. Dokonce i těm konzervativnějším, kteří nemají rádi nové, trendové řešení.

Prostor na úvod názorně představí následující video a pak fotogalerie klíčových vnitřních prostor

Zdroj: pantograph.sk

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější projekty

RD Korytná

Realizace interiéru Kozí

Rekonstruovaný byt na Smíchově

Návrh a realizace kuchyně Krásné

Byt v Rezidencii Blumentál

Usedlost na Monínci

Sledujte nás

Nejčtenější články

Místo chaty mají vagón

Dům ze staré stodoly

Roubenka s moderní přístavbou a bio bazénem

Byt ve venkovském stylu v panelovém domě

Atriový dům s kamennou fasádou

Krásný dům kombinující tradici s modernou

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock