Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

Industriální bydlení s teplými tóny v Minsku

Velké otevřené prostory, vysoké stropy, ale i chladné barvy. Tohle všechno jsou typické znaky industriálního stylu bydlení, který je v posledních letech tolik oblíbený. Na této vizualizaci se spolu podíváme na to, jak lze tento styl skloubit s použitím teplých tónů tak, aby celý interiér působil útulněji.

Velké otevřené prostory, vysoké stropy, ale i chladné barvy. Tohle všechno jsou typické znaky industriálního stylu bydlení, který je v posledních letech tolik oblíbený. Na této vizualizaci se spolu podíváme na to, jak lze tento styl skloubit s použitím teplých tónů tak, aby celý interiér působil útulněji.

Kombinace průmyslového designu s teplými tóny

Architekti odvedli dobrou práci při vizualizaci tohoto 280 metrů čtverečních velkého bytu. Cílem projektu bylo rozbít zajeté stereotypy, které obecně panují okolo průmyslově zařízených interiérů, které jsou prostorné, ale poměrně chladné a neosobní. Architekti se snažili držet základních prvků, kterými jsou beton, dále třeba i poodkrývané potrubí, které dodá prostoru ještě více "surový" vzhled. Díky zařazení teplejších barev má prostor působit více pohodlněji a útulněji. Tato vizualizace je jasnou ukázkou toho, jak si lze zařídit i své bydlení.

Materiály v bytě jsou různorodé

Celý návrh v sobě ukrývá nespočetně mnoho materiálů. Na stěnách se primárně nachází betonové obložení několika odstínů, dále je to cihlová stěna, ale i něco obyčejnějšího, jako je bílá výmalba, kterou můžeme najít například v ložnici. Všechny tyto kombinace má doplňovat podlaha z bílého dřeva.

Zařízení prostoru

Industriální bydlení je pověstné pro své otevřené prostory, což je dobré například pro spojenou kuchyni s obývákem. Krémově bílou sedací soupravu s jednoduchým konferenčním stolečkem ozvláštňuje atypické osvětlení, které vypadá jako stará svítidla - zavěšená na kabelech, které jsou odkryty, což je právě zde esteticky fungující účel. Jako dělící část slouží menší krb s mohutným sloupem. Hodně se mi líbí nápad na využití dřeva teplé barvy na kuchyňské sestavě. Vše pak působí útulněji.

Zvláštně na nás může působit jídelní část, která může na první pohled vypadat jako by někdo seskládal náhodné kusy nábytku. Ložnice, ale i koupelna jsou navrženy v minimalistickém stylu. Za velké plus považuji to, že architekti mysleli i na okna v koupelně, která by mohla poskytovat hezký výhled na okolí.

Zdroj: zrobym.by

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější projekty

Rodinný dům v Nebílovech u Plzně

Rodinný dům plný dubu

RD Stará Boleslav

Schody z vinylové podlahy Dub Gladstone Hnědy

VILA JEVANY

LINHART´S APARTMENT

Sledujte nás

Nejčtenější články

Do důchodu si pořídili nový dům

Dům rozdělený betonovou zdí

Komfortní bydlení dramatického rázu na 20 m2

Není metr jako metr

Moderní a útulný interiér v sametově šedé barvě

Byt s kouzlem francouzského venkova

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock