Tato stránka používá cookies, pro správnou funkci stránky prosím sdělte svůj souhlas.

18 m2, které slouží, baví a hlavně stačí

Přesně tak by se dal popsat projekt mladého polského páru, který dokázal na skutečně malý prostor vměstnat vše podstatné tak, aby byt nepůsobil stísněně, měl dostatek úložného prostoru, a stal se tak ideální garsonkou jak pro jednotlivce, tak pro mladý pár.

Přesně tak by se dal popsat projekt mladého polského páru, který dokázal na skutečně malý prostor vměstnat vše podstatné tak, aby byt nepůsobil stísněně, měl dostatek úložného prostoru, a stal se tak ideální garsonkou jak pro jednotlivce, tak pro mladý pár.

V bytě, který má svou rozlohou méně než 20m2 je potřeba šetřit každým místem. A vymyslet jeho rozložení tak, aby bylo praktické, zajistilo dostatek úložného prostoru a nepůsobilo přeplácaným a neuspořádaným dojmem,  je vždy trochu oříšek. Ovšem ne pro mladý a nadaný tvůrčí pár z polského architektonického studia Plasterlina. 

Umí zaujmout i inspirovat

Ti se dokázali s nelehkým úkolem vypořádat se vší grácií. Díky tomu vznikl kouzelný malý byt, který splňuje veškeré nároky, působí vzdušným dojmem a díky originálním barevným kombinacím umí zaujmout i inspirovat. 

A to hned od chodby. Byť není vstupní místnost příliš prostorná, díky kombinaci bílé barvy a skvěle umístěné zrcadlové stěny, nebudete mít ani na chvíli z prostoru stísněný pocit. 

Rozložení bytu

Z chodby pak můžete vejít buď bočními dveřmi do koupelny, nebo postoupit dále do hlavní místnosti, ve které se nachází kuchyňský kout a obývací pokoj spolu s rozkládací sedačkou. 

Optické dělení

Velmi zajímavé je optické oddělení kuchyňského koutu a to jak podlahou, tak barvou zdí. Stejně tak je docíleno optického zvětšení prostoru za televizí a vhodně umístěného zrcadla vedle vysoké bílé skříně. Díky těmto detailům, které v sobě skrývají geomterické tvary se stává garsonka skutečně originálním bydlením.

Koupelna s wc je pro optické zvětšení prostoru, stejně jako chodba, laděna do světlých barev s umístěním tmavého akcentu, který interiéru dodává hravý styl. 

Štítky: malý byt
Zdroj: www.plasterlina.pl

Další články

Postavili jste dům, rekonstruovali byt nebo máte hezkou zahrádku a rádi byste se pochlubili?

Nejnovější projekty

Byt Cukrová

Dům pro mladou rodinu

Kuchyňa Pure Evermatt Antracit / Dub

Návrhy a realizace interiéru Vestec

Realizace interieru v rodinném domě

Interiér v novostavbě rodinného domu

Sledujte nás

Nejčtenější články

Místo chaty mají vagón

Roubenka s moderní přístavbou a bio bazénem

Dům ze staré stodoly

Atriový dům s kamennou fasádou

Krásný dům kombinující tradici s modernou

Moderní dům pro děti

Všimli jsme si, že blokujete reklamy

Příprava kvalitního obsahu je časově i finančně náročná. Abychom pro vás mohli i nadále připravovat zajímavé články, potřebujeme vám zobrazovat reklamy, díky kterým můžete stránky prohlížet zdarma. Prosíme o vypnutí blokování reklam, aby i do budoucna mohl být obsah našeho webu zdarma pro všechny.

adblock